Чергове засідання ПДК з питань охорони праці відбулося у ВП «Шахта «Червоноградська»

30 серпня 2019

Заступник начальника відділу нагляду у вугільній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області Василь Марцинюк  у четвер, 29  серпня, взяв участь у засіданні постійно-діючої комісії з питань охорони праці у ВП  «Шахта «Червоноградська» ДП «Львіввугілля».  Відбулося засідання для інженерно-технічних працівників підприємства.

Представник Головного управління проаналізував порушення, які були виявлені під  час проведення позапланових перевірок на виробничих об’єктах ВП  «Шахта «Червоноградська» у серпні 2019 р. Він повідомив, що під час перевірок виявлено 72 порушення, більшість з яких були допущені саме робітниками та інженерно-технічними працівниками перевірених дільниць. На думку Василя Марцинюка, така ситуація мала місце через неналежне та байдуже ставлення працівників до своїх професійних та службових обов’язків,  нехтування вимогами нормативно-правових актів з охорони праці. Разом з тим, фахівець відмітив, що на сьогодні більшість з виявлених порушень  усунено.

Окрім цього, представник Головного управління наголосив на недопущенні ведення робіт по проведенню підготовчих виробок та видобутку вугілля при відсутності технічної документації та експертних висновків. А підготовчі роботи обов’язково повинні супроводжуватись «Робочим проектом підготовки та відробки лав №569-570 Північної частини пласта n8в «Тонкий-ІІІ» ВП «Шахта «Червоноградська».

Також фахівець повідомив, що у серпні 2019 р. вугільне підприємство отримало новий спецдозвіл на користування надрами та акт про надання гірничого відводу. Відтак, ГУ Держпраці у Львівській області погоджено підприємству  «Програму розвитку гірничих робіт на 2019 рік».

На завершення засідання комісії, вже традиційно, представник Головного управління провів для працівників ВП «Шахта «Червоноградська» практичні навчання та бліц-опитування на вміння користуватися шахтним ізолюючим саморятівником ШСС-1П KS. Присутні на засіданні працівники показали задовільні знання.