Для працівників АЗС, що у селі Солонка, проведено семінар з питань охорони праці

09 березня 2021

Головним державним інспектором відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної проведено семінар для працівників АЗС №95 ПП «УКРПАЛЕТСИСТЕМ» , що у селі Солонка. В межах заходу фахівець Головного управління Держпраці проаналізував заходи щодо дотримання безпечних умов праці, які проводяться на підприємстві під час виконання робіт з експлуатації та обслуговування технологічного устаткування АЗС, наявність можливих ризиків при роботі, а також шляхи їх вирішення.

Роз’яснюючи основні вимоги щодо безпечного проведення роботи на автозаправній станції, з-поміж іншого, фахівець зазначив, що необхідно контролювати герметичність з’єднань у трубопроводах, колонках, роздавальних рукавах та запірній арматурах. Всі пропуски і підтікання нафтопродуктів слід негайно усувати. З метою недопущення нещасних випадків, при прийманні нафтопродуктів оператор АЗС зобов’язаний переконатися в справності резервуара і його обладнання, а також зливального пристрою автоцистерни. Проводячи виміри залишків нафтопродукту в резервуарі, стояти слід спиною до вітру. Переконатися, що двигун автоцистерни виключений (при зливі самопливом або насосом АЗС), перевірити правильність заземлення автоцистерни. Окрему увагу приділено засобам пожежогасіння та їх справності.

Фахівець пояснив, що недотримання вимог безпеки приводять до травмувань працівників та роз’яснив причини та обставини нещасних випадків, які зазвичай трапляються в галузі.

Під час зустрічі працівникам заправної станції надано вичерпні відповіді на всі запитання щодо вимог чинного законодавства з охорони праці та прав працівників, передбачених трудовим законодавством.

До слова, основним видом діяльності ПП «Укрпалетсистем» є оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами. Автозаправні станції підприємства розташовані на території Пустомитівського та Бродівського районів.