На Львівщині обрали переможців регіонального туру конкурсу “Охорона праці очима дітей 2021”

05 березня 2021

У Головному управлінні Держпраці у Львівській області відбулось засідання обласної конкурсної комісії, під час якого визначили переможців регіонального туру Всеукраїнсього конкурсу дитячого малюнку “Охорона праці очима дітей 2021”.
До складу комісії увійшли представники Головного управління Держпраці у Львівській області, Департаменту освіти Львівської ОДА, Об’єднання профспілок Львівщини, Національного університету «Львівська політехніка», Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та Спілки художників Львівщини.
Цього року на конкурс надійшла рекордна кількість робіт – 1398, що вдвічі більше за попередній найвищий показник. Це свідчить про досягнення нашої основної цілі – привернення уваги суспільства до питань охорони праці та формування свідомої позиції молоді щодо значення та місця здорових і безпечних умов праці», – повідомила голова конкурсної комісії, начальник Головного управління Держпраці у Львівській області Ольга Вільхова.

Також вона відзначила, що цього року Конкурс «Охорона праці очима дітей» відзначає свій ювілей – 10 років. Значна частина його учасників уже закінчили школи, інші навчальні заклади та стали працівниками або ж роботодавцями. Начальник Головного управління переконана, що усі його учасники у дорослому житті більш відповідально ставитимуться до безпеки на робочих місцях як своєї, так й інших людей.

Вимогливі члени журі ретельно переглянула усі роботи. Обираючи переможців, перевагу надали авторським, оригінальним та цікавим малюнкам, які максимально відповідають темі охорони праці.

Переможців Конкурсу на Львівщині буде оголошено та нагороджено в межах відзначення в області Дня Охорони праці. Роботи переможців скерують для участі у фіналі Конкурсу.

Головне управління Держпраці у Львівській області висловлює щиру подяку усім, хто долучився до організації та проведення Конкурсу, зокрема, його учасникам, педагогічним працівника та батькам.