Для роботодавців Нового Роздолу провели семінар з питань трудового законодавства

03 вересня 2019

У п’ятницю, 30 серпня, у Новороздільській міській філії Львівського обласного центру зайнятості за участі державного інспектора праці Головного управління Держпраці у Львівській області Галини Нагірняк відбувся семінар для роботодавців міста. Під час заходу обговорили питання легалізації зайнятості та зміни в законодавстві щодо проведення контролю за додержанням законодавства про працю.

Інспектор праці повідомила про прийняття 21 серпня Урядом Постанови, якою затверджено новий порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю. «Відтепер у випадку усунення роботодавцями порушень у зазначений у приписі термін штрафи до суб’єктів господарювання не застосовуватимуть. Однак у випадку виявлення не задекларованої праці заходи до притягнення роботодавця та його посадових осіб до відповідальності вживатимуться одночасно із внесенням припису незалежно від факту усунення порушень», – звернула увагу інспектор.

Відтак інспектор закликала роботодавців оформляти трудові відносини з працівниками належним чином та роз’яснила як правильно слід це робити.