Голова Держпраці взяв участь в обговоренні пріоритетних напрямів роботи профспілок у 2018 році

22 грудня 2017

21 грудня відбулося засідання  Президії Федерації профспілок України, на яке був запрошений Голова Держпраці Роман Чернега.

Розглядалися пріоритетні напрями роботи профспілок щодо забезпечення належного захисту прав працівників на безпечні і здорові умови праці у 2018 році.

Роман Чернега повідомив учасників засідання про розроблений Держпраці проект Концепції реформування системи управління охороною праці, в якому визначено принципи, завдання та основні напрями перебудови єдиного порядку організації охорони праці в Україні на основі ризик-орієнтованого підходу для забезпечення переходу на стандарти країн Європейського Союзу у сфері безпеки на робочих місцях. Він запросив представників Федерації профспілок України до участі в опрацюванні документа і підготовці заходів щодо його реалізації.

Також Голова Держпраці надав інформацію про стан виробничого травматизму і професійної захворюваності, причини їх виникнення та про інспекторів праці, які приступили до роботи в органах місцевого самоврядування.