Представникам Громадської ради презентували пілотний проект щодо виявлення незадекларованої праці

06 червня 2017

У п’ятницю, 2 червня,  представникам Громадської ради при ГУ Держпраці у Львівській області розповіли про пілотний проект  Міжнародної організації праці щодо виявлення незадекларованої праці, який стартує на Львівщині.

Начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно правових актів у м. Львові  ГУ Держпраці у Львівській області Роман Герей ознайомив присутніх із завданнями  кампанії та повідомив про план її впровадження.

Роман Герей повідомив, що пілотний проект складається з інформаційного та інспекційного блоків. Інформаційний блок  передбачає завчасне інформування  прокампанію та передбачає роз’яснювальну роботу про ознаки незадекларованої праці та переваги декларування трудових відносин. Інспекційний блок передбачає інспекційні відвідування підприємств.

Підсумовуючи, представники громадськості та фахівці ГУ Держпраці у Львівській області домовилися про співпрацю щодо інформування роботодавців та працівників про умови та завдання проекту.

До слова, члени Громадської ради отримали інформаційні матеріали для  роботодавців та працівників.

Нагадаємо, що Державна служба України з питань праці спільно з Міжнародною організацією праці впродовж квітня–серпня 2017 року проводить пілотну інспекційну кампанію щодо виявлення фактів незадекларованої праці у чотирьох областях України, зокрема і у Львівській області.