ГУ Держпраці та Держлісагентство продовжуватимуть співпрацю щодо охорони праці на підприємствах лісового господарства

15 березня 2018

13 березня у Головному управлінні Держпраці у Львівській області відбулася робоча зустріч з питань охорони праці, в якій взяли участь головний спеціаліст Відділу використання лісових ресурсів Держлісагентства  Андрій Мусійовський, заступник начальника Головного управління Держпраці у Львівській області Андрій Стецько.

  Андрій Мусійовський, який впродовж цього тижня проводить відомчий контроль з охорони праці на підприємствах Львівського ОУЛМГ, зауважив, що тільки спільні дії і заходи працівників лісового господарства та наглядових органів сприятимуть покращенню стану охорони праці та профілактиці виробничого травматизму.

При цьому він наголосив,  що Львівська область є флагманом у цих питаннях, на яку рівняються інші.

Андрій Стецько зазначив, що ця зустріч проводиться в рамках Договору про співробітництво між ГУ  Держпраці у Львівській області та  Львівським ОУЛМГ та спільних Комплексних заходів спрямованих на покращення стану охорони праці та підвищення ефективності здійснення відомчого контролю з метою зниження виробничого травматизму на підприємствах лісового господарства.  

Під час зустрічі значну увагу було акцентовано на  проведенні спільних нарад, семінарів, круглих столів, конференцій, зустрічей з питань виконання підприємствами облуправління нормативно-правових актів з охорони та безпеки праці, наданні методичної і практичної допомоги підприємствам Львівського ОУЛМГ щодо створення безпечних і здорових умов праці на робочих місцях, зниження рівня виробничого травматизму.

Посадові особи  Львівського ОУЛМГ подякували  Андрію Стецьку за ініціативу проведення такої зустрічі. При цьому вони  відзначили велику роботу інспекторів Держпраці, яку вони проводять з питань охорони і безпеки праці.   

Насамкінець, було запропоновано провести наступну зустріч у такому ж форматі в квітні,  в рамках заходів з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці.