Інспекторами Управління інспекційної діяльності у Рівненській області проведено правову консультацію
10 січня 2023Інспекторами Управління інспекційної діяльності у Рівненській області проведено правову консультацію з метою акцентування уваги на організації трудових відносин в умовах воєнного стану та особливості розірвання трудових договорів з ініціативи працівника чи роботодавця, встановлення та обліку часу роботи та часу відпочинку, оплати праці, призупинення дії трудових договорів.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t30/1/16/1f514.png)
Інспекторами Держпраці акцентовано увагу на 5-и маркерах безпеки протидії торгівлі людьми та надано змістовні рекомендації як не стати жертвою трудового рабства.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1/16/1f4f2.png)