Керівнику ТзОВ «Трубопласт» рекомендовано посилити відомчий контроль з метою завчасного виявлення та усунення небезпек

29 березня 2021

Для працівників установки комплексної підготовки газу у с. Лисків ТзОВ «Трубопласт» проведено семінар – нараду щодо безпечного виконання робіт та експлуатації машин, механізмів, устаткування у нафтогазодобувній промисловості.
В межах заходу обговорено вимоги Правил безпеки в нафтогазовидобувній промисловості, охорони електричних мереж, безпечної експлуатації електроустановок споживачів та Порядку проведення огляду, випробування та експертного обстеження механізмів, устаткування підвищеної небезпеки. Керівництву товариства наголошено на вимогах до засобів захисту працівників та їх відповідності технічному регламенту.
Окрім цього, фахівці Головного управління пояснили, що відомчий нагляд за станом охорони праці на підприємстві, спрямований на запобігання аваріям, нещасним випадкам і профзахворюванням, організовується через керівників, посадових осіб і спеціалістів підприємства. Відтак, керівнику товариства рекомендовано посилити відомчий контроль з метою завчасного виявлення та усунення усіх небезпек, що можуть нести загрожу життю та здоров’ю працівників.