У ПрАТ «Старосамбірський кар’єр» виявлено 114 порушень вимог охорони праці, промислової безпеки та ведення гірничих робіт

21 квітня 2017

З  3  до 14 квітня  фахівці ГУ  Держпраці у Львівській області проводили комісійну перевірку стану дотримання вимог нормативно-правових актів з питань  охорони праці, промислової безпеки та ведення гірничих робіт у ПрАТ «Старосамбірський кар’єр».

 Це підприємство має всю необхідну дозвільну та технічну документацію, згідно якої  проводяться  гірничі роботи з видобутку піщано-гравійної суміші на Самбірському родовищі (блок – 18С1) у Старосамбірському районі.

     Всього на підприємстві працює – 62  працівників. На цьому підприємстві працівники віком до 18 років не працюють. За останні 5 років нещасних випадків на підприємстві не було.

За результатами  перевірки  видано  10 приписів,  виявлено 114 порушень вимог охорони праці, промислової безпеки та ведення гірничих робіт. Притягнуто до адміністративної  відповідальності  5 посадових  осіб, зокрема і першого керівника.

Окрім цього,  заборонено ведення  робіт в кар’єрі  ( наказ №10 від 07.04.2017р.) та експлуатацію 4 автотранспортних засобів БелАЗ-7522  (наказ  №12 від 14.04.2017р.).

 Довідка:

Приватне акціонерне товариство «Старосамбірський кар’єр» є правонаступником ВАТ «Старосамбірський кар’єр», що було зареєстровано у 1996р. Підприємство створене з метою розробки родовищ піщано-гравійної  суміші з подальшою переробкою видобутої гірничої маси у продукцію, що використовується у будівельній галузі: щебінь, гравій, пісок.

ПрАТ «Старосамбірський кар’єр»  складається з таких структурних підрозділів:

  • дільниця з видобутку піщано-гравійної суміші;
  • електроцех;
  • дробильно – сортувальний цех;
  • ремонтно – механічна майстерня;
  • автотранспортний цех.