На Яворівщині прийнято в експлуатацію установку для буріння свердловини

04 квітня 2018

За участі головного державного інспектора відділу нагляду у гірничодобувній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області відбулося прийняття в експлуатацію  бурової установки – IDEKO- E 525 (в/п – 160 т.) для буріння свердловини № 37 Вижомлянська. Установка  змонтована Стрийським відділенням бурових робіт філія БУ «Укрбургаз».

Участь в комісії представника Держпраці для введення змонтованої бурової установки в роботу, здійснюється після повної готовності бурової установки, її випробування, обкатування всього обладнання та за наявності укомплектованої бурової бригади.

 Готовність до пуску бурової установки в роботу здійснюється за рішенням комісії, згідно наказу по підприємству.  До складу  комісії увійшли  представники  виконавців робіт Стрийського ВБР, головний державний інспектор відділу нагляду у гірничодобувній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області.

Згідно висновку комісії бурова установка IDEKO- E 525 (в/п – 160 т.) для буріння свердловини № 37 Вижомлянська виконана монтажем згідно вимог нормативно-правових  актів з охорони праці і готова до введення в експлуатацію. Отже, складено акт по введенню її  в експлуатацію.