На колегії Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства обговорено стан охорони праці

01 квітня 2021

Під час засідання колегії Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, яке відбулося  30 березня, обговорено стан  охорони праці.

Участь у заході взяв начальник відділу нагляду в АПК та СКС Головного управління Держпраці у Львівській області Віктор Курило.

Під час доповіді головний спеціаліст відділу лісових ресурсів, машин та технологій Василь Степанишин повідомив, що на підприємствах управління впродовж 2020 року й дотепер проводиться робота щодо створення працівникам безпечних і здорових умов праці, підвищення рівня культури виробництва та санітарно-побутового обслуговування працівників, профілактики виробничого травматизму.

Відповідно до ст. 13 Закону України «Про охорону праці» на підприємствах Львівського ОУЛМГ функціонує Система управління охороною праці та ризиками, в рамках якої розроблено Карти ідентифікації небезпек, оцінювання й усунення неприйнятних ризиків на робочих місцях.

Згідно Галузевої програми розроблено Комплексні заходи поліпшення стану безпеки та гігієни праці на 2021-2025 роки та намічено напрямки їх виконання.

Разом з тим, представник Головного управління наголосив, що з 10 березня 2021 року, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2021 року № 77, відновлено отримання дозволів Держпраці на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки і закликав присутніх взяти участь у запланованих вебінарах з цього питання.

За результатами обговорення напрацьовано низку спільних заходів щодо покращення на підприємствах Львівського ОУЛМ роботи з питань профілактики виробничого травматизму та створення безпечних і здорових умов праці.