На Львівщині розпочато перевірки підприємств, що здійснюють технічне обслуговування ліфтів

15 травня 2019

На виконання дорученням Прем’єр-міністра України та окремого доручення Голови Державної служби України з питань праці у квітні на Львівщині здійснено 5 позапланових перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері технічного обслуговування ліфтового господарства.

Під час інспекції встановлено, що 2 з них – не використовуює найману працю та не здійснює технічного обслуговування ліфтів.  Разом з тим, під час перевірок у  МПП «Бескид», ПП «Ліфт Захід» та ПП «Ліфт купе» інспекторами встановлено, що ці підприємства отримали необхідні дозволи на ремонт, технічне обслуговування та реконструкцію ліфтів. Однак, було зафіксовано понад 20 порушень нормативно-правових актів з охорони праці.

Відтак, за результатами перевірок до адміністративної відповідальності притягнуто 3 посадові особи. Також заборонено проведення робіт в електроустановках не атестованим персоналом у МПП «Бескид».

До слова, 20.03.2019 Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом видано розпорядження (№6934/1/1-19)  щодо забезпечення проведення у 2019 році позапланових перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері технічного обслуговування ліфтового господарства. На Львівщині таких організацій зареєстровано понад 20. У Головному управлінні заплановано до кінця року перевірити їх усіх.