На ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал» проведено превентивний захід з питань охорони праці

14 серпня 2019

Фахівці Головного управління Держпраці у Львівській області провели семінар – нараду з  керівництвом товариства ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал». Захід проведено з превентивною метою під час якого, фахівці роз’яснили вимоги законодавства з питань охорони праці.

Також під час зустрічі обговорили  питання  пов’язані з консервацєю рудника № 2 та заходи, яких слід вжити з метою забезпечення безпеки людей та збереження будівель, споруд, інших об’єктів, що перебувають в зоні шкідливого його впливу.

Окрім цього фахівці Держпраці розповіли про зміни  у чинному законодавстві з охорони праці. Зокрема, йшлося про видачу дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та новий порядок проведення розслідувань нещасних випадків на виробництві.

Керівництву підприємства наголосили на необхідності проведення атестації робочих місць, посад, професій, які включені до Списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, що забезпечить працівникам можливість скористатись правом на пенсію за віком на пільгових умовах.