На шахті “Великомостівська” працювала постійна комісія з охорони праці

28 вересня 2018

У четвер, 27 вересня,  у ВП  «Шахта «Великомостівська» ДП «Львіввугілля» відбулося засідання постійної комісії з питань охорони праці.

Захід відбувся за участі заступника начальника відділу нагляду у вугільній промисловості управління гірничого нагляду ГУ Держпраці у Львівській області Василя Марцинюка та інженерно-технічних працівників вугільного  підприємства.

Василь Марциняк проаналізував стан виробничого травматизму на піднаглядних відділу нагляду у вугільній промисловості підприємствах за 8 місяців 2018 року в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

 Він відзначив позитивну тенденцію зниження виробничого травматизму на ДП «Львіввугілля» (на 50 випадків). За 8 місяців 2018 року на ВП «Шахта «Великомостівська» ДП «Львіввугілля» сталося 5 нещасних випадків на виробництві, що на 8 випадків менше ніж за аналогічний період 2017 року. Однак, Василь Марцинюк звернув увагу присутніх інженерно-технічних працівників ВП «Шахта «Великомостівська»  на збільшення коефіцієнта важкості виробничих травм за 8 місяців 2018 року в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року .

«Отже всім вам необхідно прикласти максимум зусиль для системного забезпечення на кожному робочому місці умов праці відповідно до нормативно-правових актів з охорони праці», – додав на завершення  заступник начальника відділу нагляду у вугільній промисловості.