На Стрийщині прийняли в експлуатацію  самохідний буровий верстат

18 квітня 2018

За участі головного державного інспектора відділу нагляду у гірничодобувній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області відбулося прийняття в експлуатацію  самохідного бурового верстату А-50 для буріння свердловини № 107 – Крехівська. Свердловина змонтована у Стрийському районі ТОВ «Бурова компанія «Горизонти».

 Участь в комісії представника Держпраці для введення змонтованої бурової установки в роботу здійснюється після повної готовності бурової установки, її випробування, обкатування всього обладнання, за наявності документації з охорони праці та промислової безпеки та укомплектованої бурової бригади.

Готовність до пуску бурової установки в роботу здійснюється за рішенням комісії, згідно наказу по підприємству. 

До слова, до складу  комісії увійшли  представники  виконавців робіт ТОВ «Бурова компанія «Горизонти», головний державний інспектор відділу нагляду у гірничодобувній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області.

Згідно висновку комісії самохідна бурова установка – А-50 для буріння свердловини № 107 – Крехівська виконана монтажем згідно вимог нормативно-правових  актів з охорони праці і готова до введення в експлуатацію та складено акт по введенню в експлуатацію.