У ТзОВ «Тандем» відбувся семінар з безпечної експлуатації електроустановок

16 квітня 2018

Днями головний державний інспектор відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Ігор  Карпин  провів  семінар-нараду з електротехнічними працівниками  ТзОВ «Тандем». Компанія «Тандем» з міста Дрогобич вже багато років є одним з провідних виробників та імпортерів  різноманітної квіткової продукції в Україні.  

Фахівець ГУ Держпраці  проаналізував  заходи  щодо  дотримання  безпечних  умов  праці, які проводяться на підприємстві під час виконання робіт з експлуатації та обслуговування  електро-установок  та  їх  утримання  у  безпечному  технічному  стані. Звернув увагу на дотриманні організаційних та технічних заходів безпечного виконання робіт  в діючих електроустановках.

Фахівець ГУ Держпраці наголосив на обов’язках осіб, що відповідають за безпечне проведення робіт, забезпеченні персоналу засобами захисту відповідно до вимог чинних нормативних документів.

 Працівникам роз’яснили  гарантії прав на охорону праці відповідно до Закону України «Про  охорону  праці». Також  акцентували  увагу  на  проведенні  навчання, інструктажів  та  перевірки  знань з  охорони  праці, детально обговорили причини  та  обставини  нещасних  випадків .