На ВП «Шахта «Червоноградська» відбулось засідання комісії з питань охорони праці

15 березня 2018

Сьогодні, 15 березня, на ВП  «Шахта «Червоноградська» ДП «Львіввугілля» відбулося засідання постійно-діючої комісії з питань охорони праці під головуванням директора шахти Вадима Крася. Захід відбувся за участі  заступника начальника відділу нагляду у вугільній промисловості Управління гірничого нагляду ГУ Держпраці у Львівській області Василя Марцинюка, начальника відділу  страхових експертів з охорони праці Червоноградського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області  м. Червонограда Василя Махника, голів профспілок  ВП  «Шахта «Червоноградська»,  інженерно-технічних працівників та робітників вугільного  підприємства.

 У своєму зверненні до працівників підприємства заступник начальника відділу нагляду у вугільній промисловості Василь Марцинюк нагадав присутнім про повсякденне неухильне дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці при веденні гірничих робіт.  А також наголосив, що недотримання працівниками вугільних підприємств в повному обсязі вимог НПАОП негативно впливає на стан виробничого травматизму. Окрім цього, Василь Марцинюк детально поінформував присутніх про стан виробничого травматизму (два місяці поточного року) у ВП  «Шахта «Червоноградська» та загалом по шахтах ДП «Львіввугілля».

 Особливо увагу було акцентовано на необхідності отримання згідно з чинним законодавством ВП «Шахта «Червоноградська» ДП «Львівугілля» нового спецдозволу на користування надрами та акту про надання гірничого відводу.

Також фахівець ГУ Держпраці у Львівській області наголосив, що на діючих шахтах прийом в експлуатацію нових об’єктів, виїмкових дільниць, очисних вибоїв (у тому числі після повторної нарізки та тривалої зупинки) і підготовчих виробок здійснюється комісією, призначеною директором шахти, за участю представників Держпраці, гірничорятувальної служби та профспілок.

Незважаючи на це, виїмкова дільниця лави № 562 «біс»   не прийнята належним чином в експлуатацію.

Після цього, директор шахти Вадим Крась поінформував присутніх, що прийом в експлуатацію виїмкової дільниці лави № 562 «біс» відбудеться 16 та 19 березня 2018 року, а адміністрація ВП «Шахта «Червоноградська» ДП «Львіввугілля» надіслала відповідне звернення у ГУ Держпраці у Львівській області щодо участі представника відділу нагляду у вугільній промисловості управління гірничого нагляду в роботі комісії по прийняттю в експлуатацію виїмкової дільниці лави № 562 «біс» і проведення перевірки вказаної дільниці на відповідність вимогам нормативно-правових актів з охорони праці. Вирішенням  питання щодо отримання нового спецдозволу на користування надрами та акту про надання гірничого відводу щоденно займаються відповідні служби шахти та ДП «Львіввугілля».

 На завершення, заступник начальника відділу нагляду у вугільній промисловості нагадав усім присутнім про   День Охорони праці, який вже традиційно відзначають щорічно 28 квітня.