На ВП «Шахта «Степова» проведено засідання комісії з охорони праці

02 квітня 2018

30 березня на ВП «Шахта «Степова» ДП «Львіввугілля»  під головуванням в.о. директора шахти Миколи Клюки відбулося  засідання  постійно діючої комісії з охорони праці. У засіданні взяли участь  заступник генерального директора ДП «Львіввугілля» з охорони праці Валерій Соколовський, начальники відділів та служб, начальники дільниць, їх заступники та помічники, механіки, гірничі майстри, бригадири, ланкові, голови профспілкових організацій, помічник командира Львівсько – Волинського ВГРЗ по профілактичній роботі Володимир Торопов та головний державний інспектор відділу нагляду у вугільній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області Володимир Розалюк.

На початку засідання Володимир Торопов поінформував про результати цільової перевірки щодо стану запасних виходів, наявності та справності засобів само порятунку та вміння ними користуватись, а також про введення в дію нового Плану ліквідації аварії.

В.о. заступника директора з охорони праці Андрій Радь розповів про проведення медичного огляду працівників шахти у березні 2018 року.

У свою чергу Володимир Розалюк  звернув увагу керівників та інженерно-технічних працівників на недостатню роботу служби охорони праці та ведення відповідальними посадовими особами відомчого контролю на підприємстві. І як наслідок, у березні поточного року сталося 8 нещасних випадків на виробництві. Окрім цього, було вказано на недостатність заходів, які вживаються керівниками виробничих дільниць щодо забезпечення безпечних умов праці на робочих місцях та проведення систематичної роз’яснювальної роботи серед працівників з питань охорони праці. Також було наголошено на тому, що комісіями з розслідування нещасних випадків підприємства визнаються винними у настанні нещасних випадків тільки самі потерпілі.

На завершення в.о. директора шахти  Микола Клюка доповів про виробничі завдання, які необхідно виконати у квітні цього року та закликав відповідальних посадових осіб вжити невідкладних вичерпних заходів щодо приведення стану охорони праці на робочих місцях до нормативних вимог.