Новоствореним суб’єктам господарювання та роботодавцям Миколаївського району роз’яснили вимоги трудового законодавства

22 листопада 2017

Днями за ініціативи ГУ   Держпраці у Львівській області та відділу економічної політики Миколаївської райдержадміністрації відбувся тематичний семінар для новостворених суб’єктів господарювання та роботодавців району.

Головний державний інспектор ГУ Держпраці у Львівській  області  Борис Веліахмедов зупинився на перевагах задекларованої праці. Водночас він поінформував щодо інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання та відповідальності у разі виявлення фактів незадекларованої праці.

Разом з тим  інспектор роз`яснив процедуру укладення трудових відносин з працівниками згідно вимог чинного законодавства. Окремо наголосив  на недопущенні  підміни трудового договору на цивільно – правовий та пояснив, яка відповідальність передбачена  за таке порушення.

Додатково повідомляємо, що інспекційні відвідування здійснюються відповідно до Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України № 295.

До слова, у семінарі також взяли участь представники Миколаївського відділення СОДПІ, районного центру зайнятості, управління Пенсійного фонду у Миколаївському  районі, управління соціального захисту населення  району.