Працівникам «Інтер-Пак Україна», що у Жидачеві фахівці ГУ Держпраці наголосили на вимогах законодавства з охорони праці

17 січня 2018

Днями   у ТОВ «Інтер-Пак Україна», що у Жидачеві відбувся семінар.  Під час заходу  фахівці ГУ Держпраці у Львівській області  наголосили присутнім на необхідності посилення відомчого нагляду за чітким дотриманням вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів з питань охорони праці.

Водночас керівникам виробничих підрозділів і майстрам змін рекомендовано жорстко дотримуватися  вимог Закону України «Про охорону праці». Слід також зазначити, що працівник зобов’язаний дбати про особисту безпеку і здоров’я, а також про безпеку і здоров’я оточуючих людей в процесі виконання будь-яких робіт чи під час перебування на території підприємства; знати і виконувати вимоги нормативно-правових актів з охорони праці, правила поводження з машинами, механізмами, устаткуванням та іншими засобами виробництва, користуватися засобами колективного та індивідуального захисту.

 Разом з тим під час семінару проведено аналіз аварій пов’язаних з використанням газу. Представники ГУ Держпраці у Львівській області   наголосили, що основними причинами отруєння чадним газом є відсутність тяги в димових та вентиляційних   каналах, недотримання вимог правил безпечного використання газу  та  вимог Правил безпеки систем газопостачання.

В межах семінару також надано консультацію та методичну допомогу в опрацюванні, побудові та функціонуванні  системи управління охороною праці.

У свою чергу керівництво ТОВ «Інтер-Пак Україна» повідомило, що на підприємстві запроваджено План заходів для безаварійного та безпечного функціонування підприємства в період 2017-2018 років. Крім того, дотримано виконання вимог законодавства України про охорону праці, зокрема щодо навчання та перевірки знань працівників, забезпечення нормативно-правовими актами з питань промислової безпеки та охорони праці.

 Також керівники розповіли, що на підприємстві здійснюється контроль за проведенням медичних оглядів працівників, забезпеченням засобами індивідуального захисту, спецодягом та миючими речовинами відповідно до чинних норм.

Слід зазначити, що нещасних випадків на виробництві, пожеж і категорійних аварій на ТОВ «Інтер-Пак Україна» не зареєстровано.                                                                                                                    

До слова,  представники ГУ Держпраці у Львівській області   надали вичерпні відповіді на  питання, які поставили  працівники підприємства.