Про безпеку під час виконання робіт з експлуатації та обслуговування електроустановок йшлося на семінарі у ПрАТ «Стрітекс»

28 серпня 2019

Головний державний інспектор відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Ігор Карпин  провів семінар-нараду з електротехнічними працівниками  ПрАТ «Стрітекс».  Підприємство займаються пошиттям робочого одягу. Відтак, основну увагу фахівець приділив питанням безпеки під час виконання робіт з експлуатації та обслуговування електроустановок.

 «Організація робочого місця електромонтерів  повинна бути безпечною на всіх стадіях виконання робіт. Також слід враховувати можливість виникнення таких шкідливих та небезпечних виробничих факторів, як наявність електричної напруги,недостатнє освітлення робочої зони, падіння з висоти предметів, матеріалів або конструкцій, падіння з висоти внаслідок несправності драбин», – зазначив  Ігор Карпин. Ефективними заходами попередження виробничого травматизму, на думку держінспектора, є посилення трудової та виробничої дисципліни; належна організація проведення інструктажів, навчань та перевірки знань з питань охорони праці; забезпечення працівників випробуваними засобами захисту; забезпечення безпечної експлуатації електрообладнання.

Окрім цього фахівець роз’яснив працівникам їх права та гарантії,  передбачені Законом України «Про  охорону  праці».