Про безпеку при виробництві полімерних виробів йшлося під час семінару у ТзОВ «СИДАНІТ»

21 травня 2018

Про вимоги безпеки  при виробництві полімерних виробів та про  те, як діяти у випадку виникнення аварійної ситуації чи поломки обладнання йшлося під час семінару у ТзОВ «СИДАНІТ».

Інспектор зазначив, що працівник повинен діяти відповідно до інструкції з технічної експлуатації устаткування щодо їх усунення, інструкції з охорони праці, а також відповідно до ПЛАС. 

У випадку виникнення пожежі працівник повинен припинити роботу, знеструмити електрообладнання, викликати пожежну охорону, керівника і негайно розпочати гасіння пожежі наявними засобами пожежогасіння, діючи відповідно до вимог інструкції з пожежної безпеки об’єкта.

У випадку раптового відключення електропостачання, обривання і короткого замикання електрокомунікацій, електрообладнання тощо працівник повинен зупинити устаткування аварійною кнопкою «СТОП», вимкнути електричні рубильники, перекрити подачу стисненого повітря та води, повідомити керівника, зробити запис у журналі і викликати ремонтні служби.

При отриманні травми або отруєння шкідливими речовинами потерпілому необхідно надати першу невідкладну медичну допомогу та доповісти керівнику.