Проведено семінар-навчання з працівниками Баранівецького ЗЗСО І- ІІІ ступенів Самбірського району на тему: «Безпека під час аварійного відключення електроенергії»

23 лютого 2023
Проведено семінар-навчання з працівниками Баранівецького ЗЗСО І- ІІІ ступенів Самбірського району на тему: «Безпека під час аварійного відключення електроенергії».
Для забезпечення електроживлення котельні в випадку аварійного відключення електроенергії працівниками застосовується трифазний електрогенератор. Під час семінару інспектори Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці наголосили, що тільки суворе дотримання всіх вимог нормативів та інструкцій забезпечить безпечну та безаварійну експлуатацію обладнання.
Акцентовано на основних вимогах, які треба дотримуватись при аварійному відключенні електроенергії, перед підключенням електрогенератора до мережі, зокрема:
– необхідно переконатись, про відключення обладнання від загальної мережі електропостачання;
– перевірити справність кабелів живлення від електрогенератора, та заземлюючого пристрою, якщо генератор не підключений до загальної мережі заземлення котельні стаціонарно;
– перевірити кріплення основних вузлів електрогенератора перед його пуском та ввімкненням до мережі котельні;
– перевірити наявність палива в баку та оливи в картері двигуна відсутність слідів підтікання; і ін.
? Більше інформації з питань охорони праці, організації трудових відносин в умовах воєнного часу, охорони і гігієни праці тощо – на порталі https://pratsia.in.ua та сайтах https://lviv.dsp.gov.ua і https://dsp.gov.ua