Відбулася робоча зустріч з керівництвом обласного управління лісового та мисливського господарства

26 квітня 2017

24 квітня у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася робоча зустріч начальника управління Анатолія Дейнеки з заступником начальника Головного управління Держпраці у Львівській області Андрієм Стецьком, начальником управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки  Іваном Луциком та начальником відділу нагляду у СКС та АПК Віктором Курилом.

Під час зустрічі  обговорили рішення колегії Державної служби України з питань праці від 30 березня 2017 року №55. Окрім цього, присутні поспілкувалися щодо проведення заходів на підприємствах управління з нагоди Дня охорони праці.

Учасники дійшли згоди, що з метою зниження рівня виробничого травматизму на підприємствах лісової галузі необхідно налагодити тісну співпрацю між відомствами щодо двостороннього інформування про виконані заходи та пріоритетні напрями в подальшій роботі. Забезпечити на підприємствах ефективне функціонування Системи управління охороною праці та ризиками. Опрацювати спільні розпорядчі документи щодо встановлення постійного контролю з боку посадових осіб лісогосподарських підприємств за безпечним виконанням робіт згідно діючого законодавства. Забезпечити організацію та проведення колегій та нарад щодо проблемних питань охорони праці в лісовій галузі.

За результатами зустрічі прийнято рішення розробити спільні комплексні заходи, спрямовані на покращення стану охорони праці на підприємствах Львівського ОУЛМГ та забезпечення дієвого нагляду за створенням на робочих місцях безпечних і здорових умов праці, мінімізації ризиків виникнення нещасних випадків, залучивши до співпраці соціальних партнерів.