Студентам Правничого коледжу розповіли про переваги офіційної праці для молоді

02 жовтня 2018

У понеділок, 1 жовтня,  у Правничому коледжі ЛНУ ім. Івана Франка відбувся семінар щодо працевлаштування неповнолітньої молоді, особливостей застосування законодавства про працю, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці.

Передусім інспектор наголосила на важливості для молоді офіційного працевлаштування.

ГУ Держпраці у Львівській області ознайомила з  особливостями праці неповнолітніх та поінформувала про перелік робіт, де вони  не можуть працювати.

Зокрема йшлося про те, що неповнолітні, тобто особи, що не досягли вісімнадцяти років, у трудових правовідносинах прирівнюються у правах до повнолітніх. Разом з тим, в галузі охорони праці, робочого часу, відпусток та деяких інших умов праці неповнолітні користуються пільгами, встановленими законодавством України.

Усі особи молодше вісімнадцяти років приймаються на роботу лише після попереднього медичного огляду і в подальшому, до досягнення 21 року, щороку підлягають обов’язковому медичному оглядові.  На кожному підприємстві, в установі, організації ведеться спеціальний облік працівників, які не досягли вісімнадцяти років, із зазначенням дати їх народження.