В ефірі суспільного телеканалу UA: Львів йшлося про спільні заходи для подолання незадекларованої праці

02 жовтня 2018

Про подолання незадекларованої праці,  спільну інформаційно-роз’яснювальну роботу та заходи контролю йшлося в  прямому ефірі  суспільного телеканалу UA: Львів.                               

 Гостями програми “Тема дня” були начальник Управління з питань праці ГУ Держпраці у Львівській області Григорій Ніколайчук, перший заступник начальника ГУ Пенсійного фонду України у Львівській області Олександр Сафін,  заступник начальника управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Львівській області Ігор Малех.                                                       

 «У вересні  ми провели чималу   превентивну роботу  з метою подолання незадекларованої праці. Ми попереджуємо роботодавців, роз’яснюємо їм законодавство та закликаємо належно оформити трудові відносини. Далі вже йтиметься про заходи контролю. При цьому слід нагадати, що штраф за одного неофіційно працевлаштованого працівника складає 111 690 гривень», – сказав під час прямого ефіру начальник Управління з питань праці ГУ Держпраці у Львівській області Григорій Ніколайчук.

Також під час ефіру представник ГУ Держпраці  розповів про підстави для проведення інспекційного відвідування та повноваження інспектора праці.Окрім цього, він окреслив відмінності між трудовим та цивільно-правовим договором.

Водночас йшлося про  те, які порушення найчастіше  виявляють у роботодавців під час контрольних заходів.

Нагадаємо, що 5 вересня Урядом затверджені заходи, спрямовані на детінізацію ринку праці.