У Червонограді відбувся превентивний захід з питань охорони праці  для працівників  КП «Комунальник»

20 квітня 2018

Днями головний державний інспектор відділу нагляду в АПК  та СКС Головного управління Держпраці у Львівській  області  Галина Струтинська  провела  превентивний захід  у  КП «Комунальник»,  що знаходиться у  Червонограді.

 Головний державний інспектор  наголосила, що ГУ Держпраці у Львівській області спрямовує свою діяльність на проведення превентивних заходів з питань охорони праці та промислової безпеки задля попередження нещасних випадків та аварій на виробництві.

Особливу увагу було приділено питанням проведення навчання, інструктажів з охорони праці, призначення відповідального за справний стан і безпечну експлуатацію електрогосподарства.

Разом з тим інспектор зазначила, що до роботи на транспортно – прибиральних машинах допускаються особи, які:

– досягли 18 річного віку і мають відповідну кваліфікацію за професією;

– пройшли медичний огляд у встановленому порядку і не мають медичних протипоказань;

– пройшли спеціальне навчання, вступний та первинний інструктаж на робочому місці, стажування і перевірку знань з питань охорони праці.

З метою визначення стану здоров’я і відсутності в організмі водія алкоголю і інших наркотичних речовин, водії повинні проходити щоденні (перед початком зміни) медичні огляди.

Перед виїздом на роботу водій повинен перевірити:

– правильність заповнення наряду – завдання (шляхового листа) і розписатися у ньому;

– наявність інструмента, приладдя і переносних сигнальних знаків аварійної зупинки, а також сигнальних попереджувальних знаків (проблисковий маячок оранжевого або жовтого кольору, червоний прапорець або щит)

– заправку транспортно-прибиральної машини паливом, маслом, водою, антифризом і гальмовою рідиною;

– наявність і справність дії блокувальних і інших пристроїв.