У нічному розважальному закладі міста Львова виявлено 16 неоформлених працівників

22 листопада 2019

Інспектори праці спільно з працівниками Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми та Міграційної служби Львівщини провели інспекційне відвідування з питань оформлення трудових відносин у одному із нічних розважальних закладів міста Львова. В межах заходу проінспектовано три суб’єкти господарювання, які здійснюють господарську діяльність у цьому закладі.

Під час інспекції держінспектори виявили 16 працівників, які виконували трудові  функції у цьому розважальному закладі без належного оформлення трудових відносин. Зокрема нелегально працювали 11 танцівниць, адміністратор, офіціант, діджей, касир та охоронник.

За результатами проведеного заходу контролю інспекторами праці винесено приписи на усунення виявлених порушень. Також у Головному управлінні Держпраці у Львівській області  вживаються заходи щодо притягнення 2-х суб’єктів господарювання, які допустили порушення, до фінансової відповідальності.

До слова, за фактичний допуск до роботи без належного оформлення трудових відносин для роботодавців передбачена фінансова відповідальність у розмірі 125 190 грн за кожного працівника.