У закладі харчування на вул. Степана Бандери у м. Львові виявлено 7  неоформлених працівників, з яких 2- іноземці

17 грудня 2019

Інспекторами праці ГУ Держпраці у Львівській області спільно з посадовими особами Державної міграційної служби та Нацполіції Львівщини проведено спільне інспекційне відвідування з питань виявлення неоформлених трудових відносин у закладі харчування, що знаходиться у місті Львові на вулиці Степана Бандери.

Згідно даних державної податкової служби, у трудових відносинах з підприємством перебуває лише 1 особа – директор ресторану. Однак, під час інспекції у закладі виявлено 7 неоформлених працівників, з яких 2 – іноземці.

Зокрема, без оформлення трудових відносин працювали офіціанти,  кухарі та мийник посуду.

До слова, інспекторами праці Головного управління Держпраці у Львівській області впродовж 11 місяців порушення в частині належного оформлення трудових відносин виявлено у 111  суб’єктів господарювання щодо 488 осіб.

Нагадаємо, відповідно до вимог частини 3 статті 24 КЗпП України працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.