За створення перешкод у здійсненні інспекційного відвідування з питань легального оформлення трудових відносин власника приватного готелю оштрафовано на 320 тисяч гривень

14 листопада 2017

До Державної служби України з питань праці звернулася Марина Ананська щодо можливого порушення законодавства про працю адміністрацією приватного готелю «Sky Home» у м. Києві. Також заявниця звернулася і до журналістів телеканалу «1+1» з проханням сприяти у вирішенні її проблеми. 2 листопада 2017 року фахівці Головного управління Держпраці у Київській області здійснили інспекційне відвідування готелю.

У звʼязку з тим, що працівники готелю перешкоджали проведенню інспекційного відвідування, посадові особи ГУ Держпраці викликали патрульну поліцію.

Оскільки необхідних документів не було надано для перевірки питання фактичного допуску працівників до роботи без оформлення трудового договору (контракту), інспектори склали відповідний акт, який разом з листом-повідомленням про розгляд питання застосування фінансових санкцій за створення перешкод у проведенні інспекційного відвідування надіслали рекомендованим листом на адресу готелю.

14 листопада 2017 року відповідно до абзацу 7 частини 2 статті 265 Кодексу законів про працю України на готель «Sky Home» накладено штраф у сумі 320 тисяч гривень.